MERCEDES-BENZ WinCE

2din autorádia pro MERCEDES-BENZ s operačním systémem WinCE rozšíří funkce a výbavu vašeho vozidla. MERCEDES BENZ WinCE autorádia umí GPS, hudbu a video různých formátů včetně MP3 a AVI, WiFi internet, Bluetooth telefonování, DVB-T, CD/DVD, podporují couvací kameru, nahrávání jízdy pomocí USB DVR kamerky. Námi nabízené WinCE autorádia mají kvalitní displeje s rychlou odezvou, špičkový výstupní výkon zvuku a rychlý hardware pro plynulý chod.

2din MERCEDES-BENZ WinCE autorádia řadíme mezi základní model, protože proti 2din MERCEDES-BENZ Android autorádiím nejsou vybavena pokročilým ovládacím rozhraním jako Android verze, neumožňují instalaci dalších aplikací a napojení na řídící jednotku vozu pro zobrazení užitečných dat - jako jsou zaznamenané chyby, teploty vody, oleje, tlaku turba, výkonu atd. - přímo na displeji rádia.

Při instalaci těchto jednotek není třeba servisních úprav palubních desek, maximálně je nutné přesunutí současných ovládacích panelů (klima panel) do jiné pozice. Díky blízké spolupráci s výrobní továrnou, podílení se na ladění a vývoji jsme schopni vám tyto jednotky nabídnout za velice atraktivní ceny.

V této kategorii nejsou žádné produkty.