NISSAN WinCE

2din autorádia pro NISSAN s operačním systémem WinCE rozšíří funkce a výbavu vašeho vozidla. NISSAN WinCE autorádia umí GPS, hudbu a video různých formátů včetně MP3 a AVI, WiFi internet, Bluetooth telefonování, DVB-T, CD/DVD, podporují couvací kameru, nahrávání jízdy pomocí USB DVR kamerky. Námi nabízená WinCE autorádia mají kvalitní displeje s rychlou odezvou, špičkový výstupní výkon zvuku a rychlý hardware pro plynulý chod.

2din NISSAN WinCE autorádia řadíme mezi základní model, protože proti 2din NISSAN Android autorádiím nejsou vybavena pokročilým ovládacím rozhraním jako Android verze, neumožňují instalaci dalších aplikací a napojení na řídící jednotku vozu pro zobrazení užitečných dat - jako jsou zaznamenané chyby, teploty vody, oleje, tlaku turba, výkonu atd. - přímo na displeji rádia.

Při instalaci těchto jednotek není třeba servisních úprav palubních desek, maximálně je nutné přesunutí současných ovládacích panelů (klima panel) do jiné pozice. Díky blízké spolupráci s výrobní továrnou, podílení se na ladění a vývoji jsme schopni vám tyto jednotky nabídnout za velice atraktivní ceny.

V této kategorii nejsou žádné produkty.