WinCE rádia

Multimediální autorádia s navigací určená přesně pro daný typ vozu. Nejmodernější autorádia s operačním systémem Win CE učiní z vašeho vozu multimediální centrum a nejen navigaci, které zpříjemní cestování celé posádce. Win CE systém nabízí základní funkce jako je FM rádio, GPS navigaci, poslech hudby v MP3 formátu z flash disku, micro SD karty anebo CD/DVD a spárování s mobilním telefonem přes Bluetooth. Win CE 2din autorádia jsou určeny pro méně náročné uživatele.

Narozdíl od Android autorádií neumožňují propojení s řídící jednotkou vozu (nelze využít aplikaci Torque), instalaci dalších aplikací či synchronizaci s Google účtem. Win CE rádia nedisponují českým menu anebo pouze částečným českým překladem.

Při instalaci těchto jednotek není třeba servisních úprav palubních desek, maximálně je nutné přesunutí současných ovládacích panelů (klima panel) do jiné pozice.

Díky blízké spolupráci s výrobní továrnou, podílení se na ladění a vývoji jsme schopni vám tyto jednotky nabídnout za velice atraktivní ceny.