HONDA Android

Nejmodernější 2 din autorádia pro HONDA s operačním systémem Android učiní z vašeho vozu multimediální centrum a nejen navigaci, které zpříjemní cestování celé posádce. Android systémy v našich autorádiích komunikují plně v českém jazyce a umožňují plné přizpůsobení rádia uživateli včetně instalace Android aplikací. Autorádia umožňují také komunikaci s vozem přes řídící jednotku a řidiči tak zobrazit cenné informace o výkonu, spotřebě atd. Námi nabízené Android jednotky mají kvalitní displeje s rychlou odezvou, špičkový výstupní výkon zvuku a rychlý hardware pro plynulý chod.

2 din HONDA Android autorádia jsou vybavena mnoha moderními funkcemi včetně GPS, Bluetooth telefonování, WiFi, DVB-T, DAB+, CD/DVD, podporují couvací kameru, nahrávání jízdy díky USB DVR, ovládání na volantu, komunikaci s řídící jednotkou a v neposlední řadě instalaci aplikací z Google Play. 2 din HONDA Android autorádia jsou špičkové modely. Pokud jste méně náročný uživatel, k dispozici máme také 2 din HONDA WinCE rádia.

Při instalaci těchto jednotek není třeba servisních úprav palubních desek, maximálně je nutné přesunutí současných ovládacích panelů (klima panel) do jiné pozice. Díky blízké spolupráci s výrobní továrnou, podílení se na ladění a vývoji jsme schopni vám tyto jednotky nabídnout za velice atraktivní ceny.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
  • Carmes CRM-7689 pro vozy HONDA CR-V
    Design Carmes CRM-7689 pro HONDA CR-V Carmes CRM-7689 je určeno pro vozy HONDA CR-V (2006-2011)   Specifikace Carmes CRM-7689 pro HONDA CR-V   Základní informace Výrobce: Carmes Homologace E8: schváleno pro provoz na veř..
    Design Carmes CRM-7689 pro HONDA CR-V Carmes CRM-7689 j...
    Bez DPH: 11 148 Kč 13 489 Kč