Mitsubishi Android

Nejmodernější 2 din autorádia pro Mitsubishi s operačním systémem Android učiní z vašeho vozu multimediální centrum a nejen navigaci, které zpříjemní cestování celé posádce. Android systémy v našich autorádiích komunikují plně v českém jazyce a umožňují plné přizpůsobení rádia uživateli včetně instalace Android aplikací. Autorádia umožňují také komunikaci s vozem přes řídící jednotku a řidiči tak zobrazit cenné informace o výkonu, spotřebě atd. Námi nabízené Android jednotky mají kvalitní displeje s rychlou odezvou, špičkový výstupní výkon zvuku a rychlý hardware pro plynulý chod.

2 din Mitsubishi Android autorádia jsou vybavena mnoha moderníma funkcema včetně GPS, Bluetooth telefonování, WiFi, DVB-T, DAB+, CD/DVD, podporují couvací kameru, nahrávání jízdy díky USB DVR, ovládání na volantu, komunikaci s řídící jednotkou a v neposlední řadě instalaci aplikací z Google Play. 2 din Mitsubishi Android autorádia jsou špičkové modely.

Při instalaci těchto jednotek není třeba servisních úprav palubních desek, maximálně je nutné přesunutí současných ovládacích panelů (klima panel) do jiné pozice. Díky blízké spolupráci s výrobní továrnou, podílení se na ladění a vývoji jsme schopni vám tyto jednotky nabídnout za velice atraktivní ceny.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka