Vrácení zboží

Ze zákona má zákazník možnost vrácení zboží do 14ti kalendářních dnů od jeho převzetí. Zboží je nutné do 14. dne odeslat zpět. 14 denní lhůta začíná běžet od následujícího dne odpřevzetí zboží.

Ze zákona nemá zákazník povinnost uvádět do odstupení od kupní smlouvy důvod vrácení. Žádáme vás však, abyste důvod k odstoupení od smlouvy uvedli, abychom vám v takovém případě mohli navrhnout jiné vyhovující zboží nebo případně vylepšit naše služby na základě těchto podnětů. Děkujeme.

Adresa pro vrácení zboží:

CARMES s.r.o.
Husova 1252/75
Plzeň
301 00

Vytisknout protokol o odstoupení od smlouvy.

Povinnosti zákazníka při vrácení zboží ve 14ti denní lhůtě:

  • Oznámení o odstoupení od kupní smlouvy a rovněž i zboží samotné musíte odeslat nejpozději 14. den od doby, kdy vlastníte zboží. Odstoupení od kupní smlouvy doporučujeme odeslat společně s vracejícím zbožím.
     
  • Zboží musí být v nepoškozeném stavu. Pouze vyzkoušené. Nesmí jevit sebemenší opotřebení. Jeví-li zboží známky opotřebení (přístroj je potřeba vyčistit, ošoupaný kryt, displej apod.), je povinností nakupujícího uhradit částku odpovídající navrácení zboží do původního stavu. Řečeno jinak, vrácející částka zákazníkovi bude o tuto hodnotu ponížena.
     
  • Obal není nutné za všech okolností vrátit v původním stavu, neboť řadu produktů je potřeba pro vyzkoušení z obalu vyjmout. Je však povinností zákazníka uhradit náklady na uvedení zboží do původního stavu, to opět znamená, že vrácející částka zákazníkovi bude o tuto hodnotu ponížena.
     
  • Vráceno je zákazníkovi i poštovné, které zaplatil společně se zbožím (nevztahuje se na osobní odběry).

 

Povinnost poskytovatele je navrácení částky zákazníkovi do 14 dnů od data odeslání zboží zákazníkem zpět.