PEUGEOT

PEUGEOT multimediální 2din autorádia s navigací určená přesně pro daný model vozu od PEUGEOT. Nahrazující tovární obyčejné rádio či zastaralou navigaci. PEUGEOT 2 din autorádia jsou vybavena špičkovým hardwarem a mnoha moderními funkcemi včetně GPS, Bluetooth telefonování, WiFi, DVB-T, DAB+, CD/DVD, podporují couvací kameru, záznam jízdy DVR, ovládání na volantu a další. Naše nabídka PEUGEOT rádií se vyznačuje špičkovými parametry včetně vysoké kvality zvuku. Jsou k dispozici ve 2 variantách.

  1. Android: Nejmodernější 2 din autorádia PEUGEOT s Android OS učiní z vašeho vozu multimediální centrum a nejen navigaci, která zpříjemní cestování celé posádce. Android systémy v našich autorádiích komunikují plně v českém jazyce a umožňují plné přizpůsobení rádia uživateli včetně instalace Android aplikací. Autorádia umožňují také komunikaci s vozem přes řídící jednotku a řidiči tak zobrazit cenné informace o výkonu, spotřebě atd. Námi nabízené Android jednotky mají kvalitní displeje s rychlou odezvou, špičkový výstupní výkon zvuku a rychlý hardware pro plynulý chod.
  2. WinCE: Jako druhá varianta 2 din PEUGEOT autorádií jsou autorádia běžící na WinCE systému. 2 din PEUGEOT WinCE autorádia jsou určena pro méně náročné uživatele. WinCE verze 2 din PEUGEOT rádií jsou vybavena všemi funkcemi (GPS, WiFi, FM, DVB-T, 3G modem, hudba a video, ovládání na volantu) jako Android verze, ale neumožňují instalovat další aplikace, hry anebo komunikaci s řídící jednotkou.

Při instalaci těchto jednotek není třeba servisních úprav palubních desek, maximálně je nutné přesunutí současných ovládacích panelů (klima panel) do jiné pozice. Díky blízké spolupráci s výrobní továrnou, podílení se na ladění a vývoji jsme schopni vám tyto jednotky nabídnout za velice atraktivní ceny.

Nenalezen žádný výrobce.