O nás

Máme bohaté zkušenosti se sortimentem, který nabízíme, zvláště s 2din autorádii s navigacemi. Stojíme za vznikem tuzemské značky Carmes®, která se specializuje zejména na autorádia s navigací běžící na Android OS. Naší filozofií je nabízet kvalitní výrobky s perfektním poměrem cena / výkon. Jsme si vědomi, že nabízená Android autorádia jsou velice komplexní a nabízí širokou škálu funkcí, proto si také zakládáme na prvotřídním zákaznickém servisu. Toho jsme schopni dosáhnout právě díky letitým zkušenostem v oboru elektroniky, automotive a software.

Se značkou Carmes® jsme se vydali svou vlastní cestou. Hlavním důvodem je to, že nás tento obor nesmírně baví, ale při prodeji již zaběhnutých značek jsme narazili na limity, které se týkají např. provedení produktu, jeho kompatibility s vozidlem, do kterého je instalován, kvalitou použitých komponent nebo kvalitou materiálů, ze kterých je zhotoven. V neposlední řadě na trhu narazíte na celou řadu produktů, které ani nesplňují platnou legislativu EU. Věděli jste, že jakékoliv autorádio s navigací určené k zástavbě do vozidla a pevnému připojení k jeho elektroinstalaci podléhá schválení ze strany ministerstva dopravy na základě osvědčení o homologaci (na výrobku se značí písmenem"E" a číslem v kroužku ) a CE certifikace je v tomto případě nedostačující? Více o homologaci.

Autorádia Carmes® splňují vše potřebné k jejich bezproblemovému uvedení na trh a bezproblemovému použití ve voze. 

Na prodávané zboží poskytujeme dvouletou záruku, záruční a pozáruční servis přímo v ČR.

Naším zákazníkem se může stát kdokoliv. Dokážeme kvalitně obsloužit jak zákazníka s jasnou představou o potřebách, jež ho k nám přivádějí, ale i zákazníka bez větších znalostí o dané problematice.
 


Provozovatel:
CARMES s.r.o.
IČ: 06372368
DIČ: CZ06372368

Adresa provozovny:
Velenická 524/95
326 00 PlzeňKontakty:

Ing. Petr Studnička: 732 479 357
Bc. Viktor Kadlec: 736 246 717  

E-mail: info@2dinautoradio.cz