PORSCHE

PORSCHE multimediální 2din autorádia s navigací určená přesně pro daný model vozu od PORSCHE. Nahrazující tovární obyčejné rádio či zastaralou navigaci. PORSCHE 2 din autorádia jsou vybavena špičkovým hardwarem a mnoha moderními funkcemi včetně GPS, Bluetooth telefonování, WiFi, DVB-T, DAB+, CD/DVD, podporují couvací kameru, záznam jízdy DVR, ovládání na volantu a další. Naše nabídka PORSCHE rádií se vyznačuje špičkovými parametry včetně vysoké kvality zvuku. Jsou k dispozici ve 2 variantách.

  1. Android: Nejmodernější 2 din autorádia PORSCHE s Android OS učiní z vašeho vozu multimediální centrum a nejen navigaci, která zpříjemní cestování celé posádce. Android systémy v našich autorádiích komunikují plně v českém jazyce a umožňují plné přizpůsobení rádia uživateli včetně instalace Android aplikací. Autorádia umožňují také komunikaci s vozem přes řídící jednotku a řidiči tak zobrazit cenné informace o výkonu, spotřebě atd. Námi nabízené Android jednotky mají kvalitní displeje s rychlou odezvou, špičkový výstupní výkon zvuku a rychlý hardware pro plynulý chod.
  2. WinCE: Jako druhá varianta 2 din PORSCHE autorádií jsou autorádia běžící na WinCE systému. 2 din PORSCHE WinCE autorádia jsou určena pro méně náročné uživatele. WinCE verze 2 din PORSCHE rádií jsou vybavena všemi funkcemi (GPS, WiFi, FM, DVB-T, 3G modem, hudba a video, ovládání na volantu) jako Android verze, ale neumožňují instalovat další aplikace, hry anebo komunikaci s řídící jednotkou.

Při instalaci těchto jednotek není třeba servisních úprav palubních desek, maximálně je nutné přesunutí současných ovládacích panelů (klima panel) do jiné pozice. Díky blízké spolupráci s výrobní továrnou, podílení se na ladění a vývoji jsme schopni vám tyto jednotky nabídnout za velice atraktivní ceny.

Zobrazit: seznam / mřížka
Řadit podle:
Zobrazit:
  • 2din autorádio Carmes CRM-7014 PORSCHE Cayenne
    2din autorádio Carmes CRM-7014 Je homologované 2 din Android 8 autorádio s navigací pro PORSCHE CAYENNE. Carmes CRM-7014 je nejnovější verzí multimediální jednotky a nahrazuje původní autorádio PORSCHE CAYENNE. Design Carmes CRM-7014 pro PORSCHE CAYENNE Carmes CRM-7014 je určeno pro voz..
    2din autorádio Carmes CRM-7014 Je homologované 2 din Androi...
    Bez daně: 14 041 Kč 16 990 Kč