UNIVERZÁLNÍ

Univerzální multimediální 2din autorádia s navigací je možné nainstalovat do jakéhokoliv vozu za pomocí redukčních rámečků pro daný model vozu. Nejmodernější autorádia s operačním systémem Android učiní z vašeho vozu multimediální centrum a nejen navigaci, které zpříjemní cestování celé posádce. Android systémy v našich autorádiích komunikují plně v českém jazyce a umožňují plné přizpůsobení rádia uživateli včetně instalace Android aplikací. Autorádia umožňují také komunikaci s vozem přes řídící jednotku a řidiči tak zobrazit cenné informace o výkonu, spotřebě atd. Námi nabízené Android jednotky mají kvalitní displeje s rychlou odezvou, špičkový výstupní výkon zvuku a rychlý hardware pro plynulý chod.

Univerzální Android 2 din autorádia nepodporují komunikaci přes CAN-BUS a ovládání z multifunkčního volantu.

Při instalaci je pravděpodobnost servisních úprav palubních desek v závisloti na modelu vozu.

Díky blízké spolupráci s výrobní továrnou, podílení se na ladění a vývoji jsme schopni vám tyto jednotky nabídnout za velice atraktivní ceny.

Zobrazit: seznam / mřížka
Řadit podle:
Zobrazit:
 • 2din autorádio navigace Carmes CRM-6963 UNIVERZÁL
  2din autorádio navigace Carmes CRM-6963 Je homologované 2din Android 9 univerzální autorádio s navigací. Carmes CRM-6963 je nejnovější verzí multimediální jednotky a nahrazuje původní autorádio ve vašem voze. Špičkový inovativní multimediální navigační systém s bohatou funkční výbavou. Řešení ..
  2din autorádio navigace Carmes CRM-6963 Je homologované 2di...
  Bez daně: 10 322 Kč 12 490 Kč
 • 2din autorádio navigace Carmes CRM-7522 UNIVERZÁL
  2din autorádio navigace Carmes CRM-7522 Je homologované 2din Android 9 univerzální autorádio s navigací. Carmes CRM-7522 je nejnovější verzí multimediální jednotky a nahrazuje původní autorádio ve vašem voze. Špičkový inovativní multimediální navigační systém s bohatou funkční výbavou. Řešení ..
  2din autorádio navigace Carmes CRM-7522 Je homologované 2di...
  Bez daně: 10 322 Kč 12 490 Kč